Tworzenie efektywnych rozwiązań informatycznych
dopasowanych do potrzeb.

O Firmie

NetMedia.pl s.c. jest firmą z wieloletnią tradycją na rynku IT sięgającą roku 1995. W tym to właśnie czasie powstała firma Studio Internetowe Halicz s.c. , która pod koniec 2004 roku uległa znacznej reorganizacji i ostatecznie przyjęła nazwę NetMedia.pl s.c.

NetMedia.pl s.c., świadczy usługi informatyczne dla firm na najwyższym poziomie. Duże doświadczenie w kreowaniu polityki bezpieczeństwa, obsłudze sieci informatycznych, serwerów średnich i dużych firm pozwala na tworzenie efektywnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb i możliwości naszych klientow.

Obsługiwane przez nas firmy ponoszą optymalne wydatki zarówno na zakup licencji, sprzętu i tworzenia infrastruktury informatycznej, przy zachowaniu maksymalnych możliwości, wydajności oraz niezawodnosci tego typu rozwiązań.

W przypadku kompleksowej obsługi firm proponujemy outsourcing, który przez wykorzystywanie zasobów zewnętrznych, do rozwiązywania określonych zadań i celów, którymi zajmują sie wyspecjalizowani fachowcy, zostają zrealizowane efektywniej niż byłoby to możliwe we własnym zakresie. Lepiej jest danej firmie skupić się na działalności i rozwijaniu w swojej branży a informatykę powierzyć firmie posiadającej doświadczenie i specjalistów w branży IT - tak jest taniej i bardziej optymalnie.

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi hostingowe serwerow www, kont pocztowych email w ciekawych domenach, obsługę i utrzymanie już zarejstrowanych domen, utrzymywanie domen na serwerach DNS. Wiecej informacji: serwery www, konta email.

Ze względu na to iż każdy klient traktowany jest indywidualnie, ceny na poszczególne usługi, projekty, relizacje są ustalane również indywidualnie.

Jeśli widzisz potrzebę wprowadzenia zmian w swojej firmie , potrzebę przeprowadzenia audytu systemu informatycznego, lub chciałbyś zasięgnąć rady profesjonalistów - zapraszamy do współpracy, w razie pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

 

Strona główna | O firmie | Oferta | Certyfikaty | Kontakt

Copyright © NetMedia.pl s.c.